Студенти донецьких вишів бояться за своє життя - petyciyaНа Донеччині вступати до бійцівських лав студентів агітують просто в навчальних корпусах. З такими пропозиціями групи озброєних чоловіків навідуються до університетів, зокрема йдеться про Донецький національний технічний університет, студенти якого розмістили в мережі петицію до керівництва Міносвіти. За словами молоді, бійці також вимагають списки студентів у комендантів гуртожитку.

З огляду на це, а також на численні блокпости, які доводиться долати студентам для того, щоб потрапити на навчання, молодь неодноразово просила керівництво місцевих  вишів перенести літню сесію на більш спокійний період, про це студенти написали у своїй петиції. Однак керівництво вишів, за їхніми словами, не відреагувало на такі звернення і активісти вирішили зібрати підписи під заявою на ім’я заступника міністра освіти і науки Олексія Дніпрова. Наразі, щоправда, під клопотанням підписалося лише 14 осіб.

Перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун пообіцяла найближчим часом прокоментувати ситуацію із донецькими ВНЗ.

Повний текст звернення читайте тут:

Студенти донецьких вишів бояться за своє життя - zvernennya

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *