Ужгородський університет підвищив ціни на навчання - uznu cinyНові розцінки на навчання в Ужгородському національному університеті почнуть діяти вже з вересня. Керівництво вишу вже називає їх економічно обґрунтованими. І звітує – цьогоріч уклали більше контрактів із студентами, аніж торік, відтак і прибутки будуть вищими.

За інформацією заступника голови приймальної комісії УжНУ Ігоря Короля, стара політика щодо здешевлення контрактів і надання додаткових пільг не виправдала себе, університет опинився в економічній безвиході. «У попередні 2 роки в УжНУ проводилася політика економічно необґрунтованого зменшення вартості навчання, надання всіляких пільг із метою залучення більшої кількості вступників на контрактну форму навчання тощо. На жаль, результатом здешевлення стало не збільшення укладених контрактів, а погіршення фінансового стану університету», – йдеться в офіційному повідомленні на сайті вишу.

Подолати фінансові труднощі університету також допоможуть іноземці. Цьогоріч їх також побільшає.

Зазначимо, що торік в УжНУ зменшили вартість навчання одразу на 14 факультетах. Зокрема на факультеті міжнародних відносин, міжнародного бізнесу та менеджменту, факультеті інформаційних технологій, факультеті економіки, на інженерно-технічному та математичному факультеті, на гуманітарно-природничому факультеті з угорською мовою навчання,  на юридичному факультеті, факультеті європейського права та правознавства, факультеті суспільних дисциплін, хімічному та фізичному факультеті.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *