Голова профкому КПІ облився крижаною водою, аби допомогти важко хворим дітям - ice buketГолова профкому Київського національного університету «Київський політехнічний інститут» Олександр Іщенко взяв участь у благодійній акції «IceBucketChallege» й облився крижаною водою. Усе це дійство хлопець зафільмував на камеру, як того вимагають умови участь в акції. До акції долучились також редактор університетського видання та небайдужі студенти вишу.

За умовами акції той, хто приймає виклик у «IceBucketChallege», повинен облитися водою, зняти процес на відео, викласти в мережу, перерахувати 100 гривень на рахунок благодійної організації (у цьому випадку на покупку рідкісних ліків) та передати естафету трьом іншим людям. Цього разу ними стали його колеги в КПІ.

Нагадаємо, що оригінальний флешмоб стартував на початку серпня у США. У ньому вже взяли участь засновник Facebook Марк Цукерберг, міліардер Біл Гейтс, телеведуча Опра Вінфрі, поп-зірка Джастін Тімберлейк. Виклик кинули і президенту США Бараку Обамі, але той не захотів “підмочувати” свою репутацію.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *