Першачків зустрічатимуть нові гімназії - gimnaziya15 серпня – час «Ч» для вітчизняних шкіл. До цього дня у школах мають бути повністю завершені ремонти, готові гласи, завезена література. Словом, навчальні заклади повинні бути на 100% готові приймати учнів хоч завтра – таку вказівку освітянам дав прем’єр міністр України.

Микола Азаров також попросив ретельно і прискіпливо провести перевірку готовності шкіл, у жодному разі не маскувати порушень, а навпаки виправляти їх.

Цьогоріч за шкільні парти вперше сядуть 450 тисяч дітлахів, це на 17 більше, аніж торік. Їх прийматимуть не тільки оновлені чи капітально відремонтовані школи, а й побудовані з нуля. 1-го вересня гостинно відкриють свої двері 11 новозбудованих шкіл. Два навчальні заклади відкриють у столиці – школу та гімназію.

Брак місць у навчальних закладах Лівого берега відчутно давно, особливо гостро питання постало на Осокорках. Мікрорайон розбудовують, здебільшого там поселяються сім’ї з дітьми, а школи поряд дотепер не було. Відкриття нового навчального закладу «Гімназія Київська русь» відбудеться до дня незалежності. Це буде загальноосвітня школа на 33 класи.  Тут поглиблено вивчатимуть історію і культури слов’янських народів.

Цього ж дня відбудеться відкриття приватної російсько-української гуманітарної гімназії на Троєщині. Тут учні навчатимуться за стандартами освіти України та Російської Федерації. Відтак, отримають атестати зразків обох держав.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *