МОН купує шкільні підручники дешевше, ніж раніше - pidruchnyky 160813Підручники, що їх Міносвіти купує у 2013-му році будуть в два з половиною рази дешевші, аніж ті, що були придбані у 2009-му.

Приміром «Літературне читання. Польська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою. 3 клас» обходиться державі у 360 гривень, а не у 800, як раніше. А «Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою. 3 клас» у 349,20 гривень за один примірник.

Ціна посібника прозора. Вона формується із витрат на сировину, поліграфію, редакційних і видавничих гонорарів. Ці складові додаються і врешті діляться на кількість надрукованих підручників. Виходить, що менший тираж книжки, то вона дорожча.

Цьогоріч міністерство освіти й науки має намір надрукувати близько 13 мільйонів  шкільних підручників. Уже додрукували посібники для 2-го класу, розробили літературу для 5-го і надрукували підручники для 3-го.  Шкільні книжки цього року коштуватимуть державі 243 мільйони гривень.

Розвезення підручників до шкіл уже триває. А першого вересня кожен учень отримає свій комплект посібників.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *