Усі ремонти у школах мають завершитися до Дня незалежності – Дмитро Табачник - remont 160813Від 15 до 30 шкіл у кожному регіоні досі не готові до початку навчального року. Хоча, учора, 15 серпня, офіційно завершився час відведений на поточні та капітальні ремонти. Для них, міністр освіти і науки встановив новий, остаточний дед-лайн – 24 серпня.

За словами міністра практично усі школи готові до початку навчального року на 95-98%. Ті, що ремонти іще не закінчили відтепер під пильним оком керівників областей. Дмитро Табачник поклав на них усю відповідальність за підготовку до 1 вересня. Тож губернатори склали списки, що і де потрібно доробити.

«Одна справа, якщо залишилися лише косметичні роботи, і зовсім інша – якщо у вчителів не буде можливості в останній тиждень літа підготуватися до навчального року: попрацювати з підручниками, взяти участь у семінарах. Підкреслюю: усі види ремонтних робіт мають бути завершені до Дня незалежності», – наголосив Д. Табачник.

Також міністр закликав керівників обласних державних адміністрацій переконатися, що абсолютно до всіх шкіл завезені підручники, оскільки, як повідомлялося раніше, на обласному рівні обсяг забезпечення підручниками для 2-го та 5-го класу складає 100%.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *