Юні астрофізики привезли з Греції чотири медалі - astrofizykyУкраїнські школярі та студенти показали світові наскільки добре обізнані у галузі астрофізики. На VII міжнародній олімпіаді вони змагалися із 180 школярами із 36 країн світу. І таки завоювали – дві срібні та дві бронзові медалі.

Школярі-астрофізики мли розв’язати теоретичні завдання, тур за спостереженнями і завдання з обробки та аналізу даних. Також на олімпіаді проводили командні змагання. У них українці посіли восьме місце з 39 команд.

В українській команді срібло вибороли учениця Українського фізико-математичного ліцею КНУ ім.Шевченка Катерина Баринова і випускник Долинського природо-математичного ліцею в Івано-Франківській області Іван Ільницький – пише Кореспондент.net

Бронза дісталася студенту першого курсу кафедри астрономії та фізики космосу КНУ ім.Шевченка Марку Дубоделову і учневі київського ліцею Поділ Івану Кохановського.

Нагадаємо, на 54-й Міжнародній олімпіаді з математики в Санта-Марті (Колумбія) команда українських школярів зайняла 16-е місце серед команд інших країн-учасниць, завоювавши золоту, три срібні та одну бронзову медалі та почесну грамоту.

Крім того, на 45-й Міжнародній хімічній олімпіаді, яка проходила з 15 до 24 липня 2013 року в Москві, українські школярі взяли три золоті та одну бронзову медаль. А на Міжнародній олімпіаді з фізики, яка пройшла в Копенгагені, бронзову медаль виборов школяр із Краматорська Олексій Лубинець.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *