Майбутніх винахідників чекають у інженерній академії - inzenerna akademiyaВперше дитяча інженерна академія запрошує на навчання майбутніх винахідників та талановитих інженерів. Наразі новостворений навчальний заклад готовий прийняти п’ятикласників.

Державну дитячу інженерну академію утворили спеціально для талановитих дітей, аби підтримати у молодого покоління потяг до винахідництва, дослідів, проектування. Таку соціальну ініціативу започаткував Президент України і ще 31 серпня 2010 року підписав відповідний указ.

Юних винахідників навчатимуть за спеціально розробленими програмами. В основному це позакласна та гурткова робота. Однак вона не буде шаблонною. А навпаки – для кожного учня розроблять свій освітній маршрут.

Куруватимуть підготовку юних науковців Київський національний університет будівництва і архітектури, а також інші провідні технічні виші країни. Вони готуватимуть дітей за кількома напрямками Зокрема: робототехніка, архітектура та дизайн, інженерія  та ін.

 

Зараз інженерна академія проводиться конкурсні випробування до 5-го класу. Та лякатися не варто – це лише співбесіда. І взяти у ній участь навчальний заклад запрошує усіх охочих.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *