Коли дізнаємось імена «Учителів року»? - ucytel rokuКращих педагогів: учитель-географ, учитель світової літератури, учитель початкових класів та директор школи назвуть у лютому-березні 2014-го. Міністерство освіти видало наказ про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель-року».

Перший тур всеукраїнського конкурсу відбудеться у  жовтні-листопаді 2013-го. За найвище звання змагатимуться освітяни районів та міст. До другого туру слід готуватися у грудні-січні. Тоді журі оцінюватиме педагогів на республіканському та обласному рівні. Окремо відбуватиметься змагання вчителів Києва та Севастополя.

Фіналістів та володарів почесного титулу «Учитель року» визначать лютому-березні 2014-го. Переможця у кожній номінації називатимуть в іншому місті. Найкращого «Учителя початкових класів» назвуть у Золотоноші Черкаської області, «Трудового навчання» – в Білій Церкві Київської області, «Світової літератури» – в Іллічівську Одеської області, «географа» – в Первомайську Миколаївської області. «Директора школи» обиратимуть у Світловодську Кіровоградської області.

Нагадаємо, торік найкращих вчителів України обирали з «Інформатики», «Музичного мистецтва», «Російської мови», «Французької мови», «Фізики».

Зазначимо, що за даними організаторів конкурсу «Учитель року» впродовж останніх років найбільше переможців конкурсу зафіксовано в Києві та Чернівецькій області.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *