Кошти для аварійних шкіл Закарпаття та Волині знайдуть - shkola rakovec e1378414775139Уряд запевнив – найближчим часом побудує школи в Івано-Франківській та Волинській областях. А учні більше не навчатимуться в непристосованих приміщеннях.

Про це повідомив Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ після того, як у ЗМІ з’явилася інформація про протести батьків із Раковця. Дорослі уже п’ятий день не пускають дітей до школи.

Ігнорувати уроки батьки із села Раковець Богородчанського району Івано-Франківської області вирішили ще напередодні навчального року. Їх обурило те, що нову школу, яку обіцяли селу, так і не почали будувати. Справа зупинилася на урочистому закладенні каменю. Тим часом їхні діти вимушені навчатися в непристосованих приміщеннях, де взимку холодно. Обурені батьки категорично відмовилися возити дітей на уроки до сусідніх шкіл.

Прем’єр-міністр запевнив – діти сядуть за парти, адже вони без відвідування занять вони не можуть опанувати шкільну програму. Микола Азаров доручив Міністерству освіти і науки разом з обласними адміністраціями вжити термінових заходів для виправлення ситуації. Тож у селі Раковець розпочато зведення фундаменту нової школи. Також зрушення відбулися у іншій області – Волинській. Для місцевої аварійної школи у селі Осівці вже виготовлено проектно-кошторисну документацію.

Затримки із фінансуванням, через яку школи перетворилися на довгобуди – не буде. Кошти будуть передбачені міністерствами фінансів та регіонального розвитку. А якщо забракне – то за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *