Школярі переходять на пластикові учнівські квитки - uchnivskyiПластиковий учнівський нічим не відрізнятиметься від студентського квитка і буде так само захищений як атестати та дипломи.

На Дніпропетровщині розпочато анкетування школярів із метою збору інформації для учнівських квитків. Аби отримати таку пластикову картку, батьки мають заповнити спеціальні анкети та надати згоду на обробку персональних даних. Ця інформація про учнів буде внесена до ЄДЕБО.

Ціна учнівського квитка – 30 гривень. Сюди входить вартість матеріалів і процесу виготовлення. Фотокартка, яка є обов’язковою для отримання посвідчення, не входить у вартість замовлення. Її можуть принести батьки чи централізовано подати школи, аби розмір відповідав 3х4.

Школярі переходять на пластикові учнівські квитки - kvytokУ документі будуть вказані повні прізвище, ім’я та по батькові учня, назва та номер закладу, в якому навчається дитина. Шкільний квиток буде дійсний протягом трьох років. Продовжити термін дії посвідчення можна, оновивши фотокартку його власника.

Чи потрібен сучасному школяреві такий документ, батьки вирішуватимуть самостійно. Навчальні заклади не вимагатимуть обов’язкового замовлення учнівського білету.

Нагадаємо, школярі, які мають офіційне посвідчення, отримують пільги на відвідування музеїв театрів, бібліотек, інтернет-клубів і торгово-розважальних комплексів області. Учнівський квиток також надає 50% знижку при купівлі білетів на “Укрзалізниці”.

За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА зараз йдеться про те, щоб надати учням знижки на проїзд у громадському транспорті.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *