Російська для п’ятикласників - znak oklykuУ середу, 27 листопада, учні 5-х класів писатимуть моніторинг якості освіти з російської мови. Для перевірки знань фахівці визначили такі варіанти:

«Російська мова (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою). 5 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій школі» (авт. Курач Л.І., Фідкевич О.Л., Кірнасовська Р.В.).

№ 2, № 3, № 6, № 7.

«Російська мова (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою). 5 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій школі» (авт. Лапшина І.М., Фідкевич О.Л.).

№ 1, № 4, № 5, № 6.

Російська мова – це вже третій предмет, із якого перевіряють школярів. Усього Міносвіти хоче знати рівень підготовки учнів із п’яти дисциплін. Тож попереду в п’ятикласників іще комбінований тест (Я і Україна (громадянська освіта), Основи здоров’я Я і Україна (громадянська освіта), Основи здоров’я) та іноземна мова. Завершиться моніторинг якості освіти в п’ятих класах 11 грудня.

 

 

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *