На моніторингу з української літератури треба буде написати твір - tvirМоніторинг якості освіти виходить на фінішну пряму. Одинадцятикласникам залишилося написати два останні тести – з української літератури та географії.

У вівторок, 10 грудня, учні 11 класів складатимуть тест моніторингу з української літератури. МОН уже визначило варіанти, які можуть бути на контрольній. Готуватися слід за двома збірниками завдань – залежно від мови навчання у школі. У кожному обрано по чотири варіанти тестів. Зокрема:

«Українська література (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою). 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Паламар С.П., Шевченко З.О., Ушакова Т.С.).

№ 5, № 6, № 9, № 10.

«Українська література (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською та іншими мовами національних меншин). 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Паламар С.П., Снєгірьова В.В., Фонарюк Т.І.).

№ 2, № 4, № 8, № 9.

Обрані завдання, на думку упорядників збірників, зможуть якомога повніше відобразити здобуті навички учнів в основній школі. У кожному збірнику зроблено акцент на розумінні  змісту художніх творів, аналізі художніх творів, літературних процесів і теорії літера­тури.

Зокрема останнє завдання тесту – творче. У ньому необхідно написати розгорнуту відповідь на запропоноване запитання. Однак у власному висловлюванні необхідно звертатись до художніх текстів, творчості письменника загалом, висловити свою оцінку й аргументи. Усе це учні мають вкласти у 60-80 слів.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *