Луцьких школярів на новорічні свята запрошують у музеї - luckВолинських школярів запрошують під час новорічних і різдвяних свят відвідати музеї та бібліотеки. Але ж зовсім не для того, щоб навчатися. Там для учнів шкіл і вихованців дитсадків організовують святкові та феєричні дійства. Усі на новорічну тематику.

У луцьких бібліотеках можна подивитися на малюнки, присвячені різдвяній тематиці. Там же відбудуться конкурси малюнків, народознавчі години і навіть тематичні літературні свята.

Уже зараз у школах розпочинається серія святкових ранків. Кожен навчальний заклад намагається відзначитися й організувати свій вогник найкраще і найцікавіше.

На Театральному майдані Луцька обіцяють організувати міжнародний етнофестиваль «Різдво у Луцьку», міський фестиваль вертепів «З Різдвом Христовим!», дитячий святковий фестиваль «Зимова казка – 2014». А ще під час новорічно-різдвяних заходів там працюватиме святковий ярмарок.

Усі святкування у Луцьку стартують 19 грудня – про це повідомили в міській раді. О 16:00 на Театральному майдані відбудеться театралізоване свято засвічення новорічної ялинки міста. Цього ж дня мер відвідає творчо обдарованих дітей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами та дітей, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *