5 золотих медалей із фехтування вибороли київські учні -Найкращі діти-шпажисти, рапіристи та шаблісти у столиці. Це підтвердив фінал Дитячої ліги України з фехтування.

5 золотих медалей здобули на турнірі кияни. Кожен із переможців змагався у своїй віковій категорії із 16-ма суперниками. Всього на участь у змаганнях приїхали 94 дівчинки та 93 хлопчики. Дитяча ліга – це турнір найсильніших фехтувальників  України. Брати у ньому участь і перемагати не тільки відповідально, а й престижно.

Найталановитіших фехтувальників на турнірі обирали в кожному виді зброї та віковій  категорії. Таким чином було визначено переможців у фехтуванні на рапірі, шпазі та шаблі серед дітей 10-11 та 12-13 років.

Ось який вигляд має турнірна таблиця лідерів:

жіноча рапіра – Буденко Катерина (10–11 років) і Тараненко Анна (12–13 років),

жіноча шпага – Славінська Альбіна (10–11 років) і Чорній Катерина (12–13 років),

жіноча шабля – Дар’я Гонцова  (10-11 років), Гнідашева Валерія (12-13 років),

чоловіча шабля – Писаренко Іван (12–13 років), Шепеля Степан (10-11 років),

чоловіча рапіра – Ткач Данило (10–11 років) і Болдарєв Богдан (12–13 років),

чоловіча шпага – Майорчак Назар (10–11 років) і Задорожний Микита (12–13 років).

Нагадаємо, що Дитяча ліга – це громадський рух, спрямований на підтримку і розвиток дитячого фехтування в Україні. Його мета – створення сприятливих умов для розвитку фехтування в усіх регіонах України за рахунок підтримки саме дитячого спорту та забезпечення масовості занять спортивним фехтуванням серед дітей до 13 років.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *