Діти-пластуни понесуть Вифлеємський вогонь - vyfleemВифлеємський вогонь – це символічно запалений факел на місці народження Ісуса Христа. Щороку скаути та пластуни несуть цей вогонь по всьому світу.

В Україні Вифлеємський вогонь наразі зберігається в соборі святого Юра, що у Львові. Днями його почали роздавали міщанам. А вже 29 грудня символ народження Христа понесуть до львівських лікарень, сиротинців і місць позбавлення чи обмеження волі. Таку ж акцію проведуть і 5 січня.  

Зазначимо, що 17 грудня Вифлеємський вогонь потрапив до Львова від станичних Львова (Україна) та Томашува Любелького (Польща). Його із потиском руки передали через українсько-польський кордон.

Довідково:

Вифлеємський Вогонь Миру як світло тепла, миру, злагоди та сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство — прихильно сприйнялися українською громадою впродовж останніх років, ставши для багатьох із нас доповненням до святкування Різдва.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *