У трьох областях України закривають школи - morozНа Сумщині, Запоріжжі та Луганщині дітям влаштували додаткові канікули. Ухвалити таке рішення освітян змусив лютий мороз, що панує на території України. І за прогнозами синоптиків температура і надалі знижуватиметься.

Наразі навчання у школах призупинили молодші класи Сумської області. Учні з 1 по 4 клас зараз залишаються вдома. Цього вимагають державні санітарні правила. Згідно з цим документом щойно температура повітря опускається нижче 20 градусів – уроки скасовують.

Розпорядження про призупинення навчання ухвалили в Конотопському, Лебединському, Середино-Будському районах, а також у містах Конотоп, Шостка і Лебедин.

На позапланові канікули пішли учні Бердянська, Запорізької області. Таке рішення в управлінні освіти ухвалили, коли побачили напівпорожні класи. Напередодні закриття із 8 тисяч 545 учнів міста на уроки не з’явилися 2 тисячі 109 і лише 916 із них через хворобу. Решту налякала негода.

Коли в Бердянську розпочнеться навчання – ще не відомо, школи очікують спеціального розпорядження.

Нагадаємо, що раніше було призупинено навчання учнів на Луганщині. Там через сильні морози навчальний процес призупинили в 258 школах.

Однак хвиля вимушених канікул надалі тільки поширюватиметься Україною. Адже за законом, якщо температура повітря опускається нижче 24 градусів, навчання припиняють усі школярі, з 1 по 4 та 5-11  класи. А найближча синоптична перспектива дуже морозна. На ранок 31 січня в Києві очікують до мінус 33 градусів.

Водночас управління освіти запевняють, що всі заплановані педагогами навчальні та виховні заходи будуть виконані.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *