За звання найкращих вчителів України змагатимуться 5 рівненьких педагогів - sarnyНайграндіозніший освітянський конкурс «Учитель року-2014» у розпалі. На Рівненщині завершився ІІ,  обласний, етап змагання. Але до фіналу дійшли тільки найобдарованіші.

Доводити професійну майстерність взялися 40 педагогів. Половина потрапила до фіналу. Змагання тривали два дні, і врешті журі визначило переможців у 5 номінаціях: «Директор школи», «Світова література», «Географія», «Початкові класи», «Трудове навчання».

Щоб здобути перемогу, вчителям довелось не лише теоретично розповісти, що вони вміють, а й показати. Журі влаштувало для них справжню «бойову» перевірку – запропонували провести урок у Сарненській школі.

Учителі ретельно готувалися, підбирали матеріал, візуальні приклади, але найголовніше було попереду – порозумітись із дітьми, зацікавити учнів – адже саме в цьому полягає вчительський талант. Ті, кому це вдалося найкраще – здобули перші місця в регіоні. І нині вони є володарями почесного титулу Учитель року на Рівненщині. Однак попереду ще одне, не менш складне завдання – участь у загальноукраїнському конкурсі.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *