Тиждень здоров’я - tuberkulyozЦього дня Юрій Довгоруков захопив київський престол, центральна рада оголосила українську мову державною мовою в УНР, вступив у дію закон, який допоміг Гітлеру прийти до влади в Німеччині, у Львові відбувся перший в Україні політичний страйк і паралельно в Тернополі створено першу крайову організацію «Народного руху України». Усі ці події 24 березня свого часу мали чималий резонанс і змінили сучасну історію України. Але відкриття німецького мікробіолога Роберта Коха, яке він зробив 24 березня 1882 року, вплинуло не лише на Україну, а й на весь світ.

Вченому вдалося виділити бактерію, що зумовлює туберкульоз. Так, у боротьбі з хворобою, яка досі щороку косила сотні тисяч людей всього світу, здобули важливу перемогу. Відтоді, 24 березня на всіх континентах відзначається як Всесвітній день боротьби з туберкульозом.

У Михайлівському навчально-виробничому комбінаті Чернівецької області до цього дня почали готуватись заздалегідь. Протягом минулого тижня з дітьми провели круглий стіл на тему: «Інфекційне захворювання туберкульоз. Як вберегтись?”, виготовили інформаційні плакати «Скажемо туберкульозу – НІ!», стінгазету, провели урок-казку для учнів початкових класів: « Про Ромашку, Бацилу та діда Туберкульоза» та переглянули мультфільм «Де причаївся ворог?».

У школі впевнені, що здоровий спосіб життя та обачна поведінка – запорука здорового майбутнього дітей.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *