Вчителька з Кіровограда з тріумфом повернулась з міжнародного освітнього форуму - kolobok1100 учасників із 80 країн світу, 23 000 освітніх проектів. І лише одиниці в лавах переможців. Серед кращих цього року і вчителька англійська мови з гімназії «Гармонія» м. Кіровоград Ганна Дудич. Роботу українського педагога відзначили в номінації «Сумісна робота» та нагородили другим місцем. Такий підсумок поїздки Ганни Дудич на освітній «Глобальний форум 2014».

Поважну нагороду педагог одержала за «пластиліновий» мультфільм «Українська народна казка «Колобок», знятий на фотоапарат. Інновація в тому, що класичний урок поєднується з елементами творчості: школярі самі ліплять пластилінові фігурки та озвучують дії героїв казки англійською мовою. Таким чином вивчення іноземної мови є ефективнішим і цікавішим.

Довідково:

Організатором «Глобального форуму 2014» є компанія Microsoft. Захід проходить щорічно і збирає під своїм крилом педагогів, дипломатів, урядовців та журналістів. Це один із найбільших технологічних освітніх форумів у світі. Його мета – поширення інформаційних технологій в освітній галузі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *