Альтернатива «Артеку» в Карпатах - artekНовий «Артек» може з’явитися в Карпатах. На базі одного з туристичних комплексів Івано-Франківщини можуть відкрити альтернативний дитячий табір. Про це уже зараз тривають активні перемовини в Міністерстві молоді, спорту та соціальної політики – розповідає директор Департаменту освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА Сергій Дерев’янко порталу zik.ua.

За словами чиновника, такий комплекс зможе приймати дітей з усіх куточків України. Де саме відкривати табір, освітяни, чиновники та урядовці обіцяють вирішити за кілька днів. Пан Дерев’янко запевняє, що це питання має перспективу.

Нагадаємо, що раніше самопроголошена влада Криму заявила, що не віддасть «Артек Україні». А 23 березня, за словами міністра соціальної політики Людмили Денісової, дитячий табір відмовився від роботи з Києвом. Водночас на сайті дитячого табору з’явилося повідомлення, що «Артек» готовий приймати дітей із різних країн.

Зазначимо, що дитячий табір поблизу кримського селища Гурзуф за свою 80-річну історію оздоровив понад півтора мільйона дітей із 130 країн світу. «Артек» визнали кращим осередком дитячого відпочинку серед  сотні тисяч інших таборів із 50 країн світу.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *