Аукціон дитячих мрій - internatХтось мріє про новенький ноутбук, хтось – про останню модель брендового телефону, а от вихованці Ільницької школи-інтернат, що на Закарпатті, все б віддали за світлі класи та сучасні вбиральні.

Здійснити дитячі мрії взялися благодійники Ужгорода. Тут провели аукціон  «I Believe In U». Художники та фотографи виставили на продаж свої найкращі роботи. Усього 40 лотів від 9 авторів. Стартова ціна кожного – 10 гривень – повідомляє телеканал «Тиса-1».

 За інформацією телеканалу розкупили майже всі лоти. Найдорожче заплатили за фотосесію ужгородського фотографа – 210 гривень. Решта експонатів організатори аукціону подарували школі-інтернат.

Благодійний аукціон «Я вірю в тебе» проходить у регіоні уже другий рік поспіль. Торік благодійної допомоги назбирали трохи більше двох тисяч гривень. Цьогоріч організатори аукціону зібрали лише 1800 гривень. Сподіваються, що цих коштів вистачить, аби оновити електропроводку в школі-інтернат, повісити дзеркала у  вбиральнях і встановити нові двері.

Зазначимо, що нині в інтернаті навчаються і проживають 117 учнів. Їх навчанням і вихованням займаються 36  вчителів і вихователів. А 25 працівників технічного персоналу забезпечують добробут.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *