Методичка про патріотизм помандрує Україною - konotopЩо Ірена Карпа робить на військовому полігоні в Тернополі і чому на честь Фагота назвали цілий протитанковий ракетний комплекс – про це активісти ГУ «Не будь байдужим» розкажуть завтра під час презентації відеоуроку та методички «Конотопська битва. 1659 р. Перша Українсько-Російська війна».

Розробники проекту амбіційно наголошують, що, якби в школах України упродовж попередніх десятиліть історія подавалася цікаво і україноорієнтовано, то українська ідентичність політиків, військових, міліціонерів, журналістів була би більш виразною, сусідня Росія розглядала би нас як суб’єкта, а не об’єкта, і країна не втратила б Крим. «Якщо сьогодні школярам не показувати патріотичні фільми, то завтра вони виростуть  гопниками», – наголошують активісти

Після презентації тисячі активісти вирушать до Криму, Донбасу, на Слобожанщину та до причорноморських областей, аби вручити тамтешнім вчителям тисячі просвітницьких брошур.

Зазначимо, що відеоурок та методичка «Конотопська битва», а також фільм «Холодний Яр», який також презентуватимуть у середу, 4 червня, в книгарні «Є», з’явилися внаслідок краудфандінгу: кошти на їх виробництво збирали через соцмережі, з допомогою телефонів або електронної пошти. Історики, коректори, художники, музиканти готували брошуру безкоштовно.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *