На Вінниччині активно готуються до зими - kotelnyaНа календарі – екватор літніх канікул. Хтось відпочиває на морі, хтось – у горах, хтось поїхав до бабусі в село. Але для декого літо – не час відпусток, а навпаки, напруженої підготовчої роботи до початку нового навчального року.

Освітяни Вінниччини готуються перезимувати в теплі. Директор департаменту освіти і науки Вінницької ОДА каже, що в його регіоні замінять 12 кілометрів теплових мереж. А шкільні котельні, які знаходяться в непристосованих підвальних приміщеннях, винесуть назовні. Щоправда, лише 16 із 42, які є у навчальних закладах. Та й це за умови фінансування з обласного гаманця.

За словами керівника департаменту Ігора Івасюка, питання підготовки до осінньо-зимового періоду, зокрема теплопостачання нині пріоритетне. Всього в закладах освіти області треба підготувати до зими 686 котелень. У сорока із них чиновники обіцяють замінити обладнання на нове.

Додамо, що в 2014 році на Вінниччині запланована модернізація та облаштування їдалень і харчоблоків в 21 освітньому закладі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *