Гроші на допомогу армії збиратимуть просто на лінійці - korsunУ Корсунь-Шевченківській гімназії, що на Черкащині, вирішили підтримати благодійну акцію і замість куплених квітів вчителям, тут просять батьків зробити пожерти на підтримку української армії. Благодійну акцію проведуть просто під час лінійки.

На урочистості 1 вересня уже запросили сім’ю 21-річного Сергія Білоушенка, який навчався у тут, а у липні загинув під час обстрілу міста Торез. Серед почесних гостей і прикордонники з містечка Оршанець, які повернулися із зони АТО.

Зібрані кошти на лінійці 1 вересня передадуть для підтримки батальйонів «Азов», «Січ», 24-ї та 51-ї механізованої бригади та 80-ї окремої аеромобільної бригади.

«Цьогоріч першовересень буде незвичним, адже замість традиційних квітів учителям і викладачам у рамках проведення благодійної акції «Замість квітів – допомога армії» буде запропоновано подарувати жовто-блакитні прапорці, кошти від продажу яких будуть використані задля підтримки сил АТО», – йдеться в повідомленні на сайті Черкаського департаменту освіти і науки.

Водночас на Дрогобиччині батькам учнів пропонують замість квітів зробити пожерти, аби волонтери придбали ліки для військовослужбовців. Такий заклик уже зробив місцевий відділ освіти.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *