Знакова подія в академічному житті Львова зокрема й України загалом — проведення в Національному університеті “Львівська політехніка” Форуму ректорів технічних університетів України і Республіки Польща.

Організаторами Форуму виступають Асоціація ректорів вищих технічних навчальних закладів України та керівництво Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща. Назва його:  “Технічна освіта — для майбутнього Європи”.

 Очікується, що в цьому представницькому академічному зібранні візьмуть участь Андрій Садовий — міський  голова Львова, Тадеуш Вєнцковскі — голова  Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща, ректор Вроцлавської політехніки; Максим Стріха – заступник міністра освіти і науки України; Й.В. Хенрик Літвін – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні; Еріх Бістрікер – експерт з питань кооперації в галузі наукових досліджень “ДЕінтернаціональ Україна” за завданням Федеративного міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини; Михайло Лещенко – радник з питань науки посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

З основними доповідями на Форумі виступлять голова ради Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України, ректор Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут” академік Михайло Згуровський і голова Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща, ректор Вроцлавської політехніки професор Тадеуш Вєнцковскі.

У рамках українсько-польського Форуму ректорів відбудеться 4 тематичні сесії на теми:

 “Зв’язок технічних університетів та промисловості при визначенні сучасних вимог до моделі європейського інженера”;

“Гарантії якості вищої технічної освіти. Європейська акредитація спеціальностей технічних університетів”;

“Міжнародні виміри наукових досліджень. Пріоритетні напрями спільних проектів вчених України та Республіки Польща для участі в конкурсах за напрямами програм Європейського Союзу, зокрема, Horizon 2020 та ERASMUS+”;

“Інноваційна спрямованість науково-технічного співробітництва вчених технічних університетів Республіки Польща і України”;

Форум проходитиме 6-9 листопада цього року:

6 листопада — день  приїзду й зустрічі учасників;

7 листопада — відкриття і основний день роботи Форуму (відкриття о 9.00-10.00; місце проведення: головний корпус університету за адресою вул.С.Бандери, 12);

8-9 листопада — учасники Форуму матимуть змогу ознайомитися з пам’ятними місцями міста Львова, відбудуться білатеральні зустрічі та перемовини, а також підписання напрацьованих під час Форуму угод.

     Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу