Днями у Львові проходив Перший відкритий Чемпіонат Європи з хортингу серед кадетів і кадеток, юніорів і юніорок, чоловіків і жінок у розділах «двобій», «форма» та «показовий виступ».

Змагання проходили відповідно до календарного плану Міжнародної федерації хортингу на 2014 р. з метою  розвитку і популяризації виду спорту хортинг у Європі та світі; підвищення спортивної майстерності учасників; розвитку спортивно-методичних зв’язків між організаціями; виявлення найсильніших спортсменів з хортингу в Європі та зміцнення спортивної дружби серед учасників змагань.

 У Чемпіонаті взяли участь представники восьми міст України: Донецька, Дніпропетровська, Одеси, Києва, Львова, Закарпаття, Кіровограда і Житомира. Також суперниками українців були спортсмени з Польщі та Білорусі.

Представником від Житомира став студент факультету фізичного виховання і  спорту ЖДУ імені Івана Франка Дмитро Іванов. У своїй ваговій категорії (65 кг) франківець випередив десятьох учасників і став срібним призером Чемпіонату.

Також за результатами змагань Дмитру Іванову було присвоєно спортивне звання – майстер спорту України з хортингу.

Нагадаємо, що хортинг – це вид спорту, який базується на досвіді передових сучасних методик підготовки професійних спортсменів із різних видів бойових мистецтв. Він містить комплекс ефективних прийомів самооборони, синтезованих і відібраних у послідовну програму вивчення захисних і атакуючих технічних дій. Це комплексна система різнобічної підготовки бійця.

За інформацією ЖДУ імені Івана Франка 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу