7 листопада 2014 року о 13.00 Київський університет імені Бориса Грінченка встановить рекорд у номінації «Наймасовіше написання диктанту національної єдності».

До Дня української писемності та мови майже 500 студентів і співробітників університету з національною символікою в прямому ефірі долучаться до унікальної події, яку Національна радіокомпанія України (НРКУ) започаткувала ще в 2000 році. Відтоді щороку в цей день українці – від великого до малого – можуть взяти участь у написанні радіодиктанту.

Київський університет з честю несе ім’я Бориса Дмитровича Грінченка – людини, яка  виявляла рідкісну самозреченість у служінні рідній землі! Саме тому університет завжди щиро підтримує акції, спрямовані на єднання народу України.

Мета встановлення рекорду на «Наймасовіше написання диктанту національної єдності» –  привернути увагу до того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

Представники Національного реєстру рекордів України зафіксують процес досягнення університетом рекорду та внесуть його до Національної книги рекордів року в Україні.

Традиційно диктант читатиме доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Диктант складатиметься зі 100-120 слів.

Щороку Національна радіокомпанія отримує понад 15 тисяч листів із радіодиктантом. Кількість учасників диктанту національної єдності постійно зростає, а географія — розширюється.

Уперше за 14 років диктант писатимуть не за призи чи премії, а лише в ім’я ідеї. З огляду на непростий для нашої держави час, усі кошти, потрібні для проведення акції, Національна радіокомпанія вирішила переадресувати бійцям АТО.

13.00 – початок заходу;

14.00 – презентація соціального ролика «Говори українською»;

14.15 – завершення заходу.

Контактна особа:

Наталія Горбенко – керівник прес-центру КУ імені Бориса Грінченка (096) 702 86 02.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу