_DSC6982 На ХІV Всеукраїнському фестивалі аматорських театрів і цирку «Театральний форум – 2014», що відбувся 1-2 листопада у Ворзелі Київської області, виступ Студентського народного театру драми і комедії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини став тріумфальним, – колектив здобув першу премію в номінації «Студентські театральні аматорські колективи».

Під час постановки п‘єси «По-модньому» за комедією М. Старицького учасники студентського народного театру продемонстрували на сцені досконалу акторську гру та подарували всім гарний настрій і позитивні емоції.

Голова журі – народна артистка України Раїса Недашківська – відзначила високий рівень майстерності молодих акторів.

Окрім першої премії, студентський театр привіз до Умані нагороду «За кращу акторську роль», а також Подяки оргкомітету фестивалю керівникові і режисеру-постановнику театру Наталії Алєксєєвій та голові профкому університету Олександру Осадчому  за підтримку і розвиток аматорського мистецтва, вагомий внесок у розбудову та духовне збагачення України.

Зазначимо, що Студентський народний театр драми і комедії УДПУ імені Павла Тичини цього року святкує 14 років від часу заснування та 10-річний ювілей звання «народного». Щороку  репертуар театру поповнюється новими постановками, а нині його основу становлять вистави «Кайдашева сім’я» (І.Нечуй-Левицький), За двома зайцями» (М.Старицький), «По-модньому» (М.Старицький), «Катерина» (Т.Шевченко), «Наталка-Полтавка» (І.Котляревський), «Назар Стодоля» (Т.Шевченко), «Наймичка» (І.Карпенко-Карий), «Сватання на Гончарівці» (Г. Квітка-Основ’яненко).

Студентський театр УДПУ є лауреатом обласних конкурсів, дипломантом Міжнародного конкурсу «Шалантух-2006», учасником  міжнародного фестивалю культур і народів у польському місті Лєшно.

 За інформацією УДПУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *