2 (12) Днями в ЗНТУ пройшли  збори на тему «Як правильно оформляти субсидії». Презентацію представляв заступник голови студмістечка Вадим Кеда.

На зустріч прийшло багато студентів із різних факультетів, більшість, звісно, з гуртожитків. У презентації також взяли участь представники Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Жовтневому району.

1 (12)Під час зустрічі всіляко наголошувалося на тому, щоб студенти оформляли субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Субсидія призначається в розмірі соціальних нормативів користування відповідними житлово-комунальними послугами. За призначенням житлової субсидії мають право звернутися студенти, які навчаються на денній формі у вищих навчальних закладах 1-4 рівнів акредитації або професійно-технічних навчальних закладах, і в період навчання проживають у гуртожитках.

На зборах також вирішили, що в середині листопада пройдуть виїзні збори по гуртожитках, щоб студенти могли підготувати потрібні документи й віддати їх до рук професіоналів. Необхідні документи для призначення субсидії:

1) Заява встановленої форми.

2) Декларація про доходи та майновий стан особи, зареєстрованої в гуртожитку.

3) Довідки про доходи (стипендія, пенсія по втраті годувальника, доходи від земельного паю і т.п.) за попередні 6 місяців, що передують місяцю звернення.

4) Довідка про склад сім’ї і розмір платежів за житлово-комунальні послуги в гуртожитку.

За  інформацією  ЗНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *