2 (13) 1 листопада 2014 року пройшов тренінг–семінар для студентів профбюро ФКНТ, який проводив Всеволод Оголь, підприємець та бізнес-коуч. Захід пройшов у ЦСС гуртожитку № 4 ЗНТУ за підтримки профкому студентів ЗНТУ.

Вступом стала розмова про щирість. Пролунали запитання: що означає щирість? у якому місці вона знаходиться? що заважає реалізації щирості повністю? що сприяє збільшенню щирості? Студенти розмірковували, відповідали, відкривали для себе щось нове, обговорювали різні погляди.

Семінар відбувався за таким планом:

– виявити справжній запит;

– бажання («Поле наміру»);

– механізм досягнення.

У першому пункті кожен визначав свою головну мету.

1 (13)Далі Всеволод Оголь продемонстрував значення конкретної головної мети для кожної людини. Для цього треба було відповісти на запитання: як ти почуватимешся, коли досягнеш мети? Важливо було відстежити свої відчуття, уявляючи себе на шляху до мрії послідовно на таких точках: відправна (нинішній стан), досягнення мети та намір (в ім’я чого більшого?).

Також необхідно знати, як ти хочеш, коли по-справжньому хочеш, щоб визначити механізм досягнення мети. Треба скласти схему, що є послідовністю подій і емоцій, коли людина хоче і досягає чогось; виявити пункт, якого бракує у випадках, коли досягти мети не вдавалось. Це дасть змогу зрозуміти, що потрібно для отримання бажаного.

У кожного – свій шлях до мрії, це Всеволод Оголь проілюстрував на студентах, які з різних точок кімнати, що символізували етапи життя, йшли до різних дверей (мрій).

Цей тренінг був корисним, адже він допоміг усвідомити значущість дій і бажань загалом. Це дуже важливо, тим паче для профоргів, які організовують людей, ведуть їх за собою. А для профбюро подібні семінари-тренінги потрібні як засіб командоутворення, набуття згуртованості та корисних навичок для роботи з людьми.

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *