Конфуції навчатимуться в Полтаві. ПолтНТУ співпрацюватиме з провідними китайськими ВНЗ - 33Делегація Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка побувала у провідних китайських вищих навчальних закладах: Китайському університеті нафти та Пекінському технологічному інституті.

Під час візиту проректор із наукової та інноваційної роботи Володимир Муравльов та в. о. проректора з міжнародних зв’язків і співробітництва Олег Дурманенко підписали угоди про співробітництво між кафедрами ПолтНТУ та КУН і меморандум про обмін науково-педагогічними працівниками між полтавським університетом та ПТІ, також обговорили з керівництвом ВНЗ шляхи подальшої співпраці між університетами. 

Відповідно до роботи Підкомісії з питань співробітництва у сфері освіти міжурядової Українсько-Китайської Комісії, укладених міждержавних угод в освітній галузі першим заступником міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгеном Сулімою та заступником міністра освіти КНР Хао Піном, підписаних угод про співпрацю ректором Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимиром Онищенком із ректорами Пекінського технологічного інституту та Китайського університету нафти 28 – 31 березня, делегація ПолтНТУ з 5 – 7 липня перебувала в Китайській Народній Республіці для реалізації основних напрямів співробітництва.

У Китайському університеті нафти полтавчани обговорили питання участі науковців КУН у Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективи розвитку нафтогазового комплексу», що відбудеться в Полтаві 26 – 28 вересня за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Китайська сторона підтвердила участь у міжнародній конференції, на яку прибуде делегація з п’яти осіб на чолі з проректором КУН Ган Вензге.

Окрім того, визначено, що Китайський університет нафти виступить гарантом від китайської сторони щодо створення Інституту Конфуція у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Делегацією досягнуто домовленості про систематичний обмін викладачами та розробки спільних наукових досліджень. Під час візиту підписано два договори з ректором КУН Чжаном Лайбінем, що спрямовані на співробітництво кафедр видобування нафти і газу та геотехніки й обладнання нафтових і газових промислів ПолтНТУ зі школою нафтопромислової справи та кафедрою буріння нафтогазових свердловин КУН, якими зокрема передбачено: обмін науково-педагогічними працівниками й аспірантами, спільні публікації та обмін ними, проведення спільних наукових досліджень.

Між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Пекінським технологічним інститутом досягнуто домовленості щодо відвідування ректором ПолтНТУ Володимиром Онищенком китайського вищого навчального закладу, де він прочитає відповідний курс лекцій з економічної безпеки та відбудуться тематичні дискусії зі студентами в листопаді поточного року. Відповідно до домовленостей підписано меморандум про обмін науково-педагогічними працівниками. Визначено терміни перебування в Китаї й Україні представників вищих навчальних закладів для проведення лекцій. Також заплановано й погоджено робочий візит делегації Пекінського технологічного інституту на чолі з президентом Гуо Даченом у листопаді 2012 року до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка для подальшого розвитку співробітництва.

Завдяки Урядовій програмі, яку фінансує Кабінет Міністрів України, 5 студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, отримавши запрошення, мають можливість після конкурсного відбору навчатися в магістратурі Китайського університету нафти.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Конфуції навчатимуться в Полтаві. ПолтНТУ співпрацюватиме з провідними китайськими ВНЗ - 23

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *