6 листопада в Міністерстві освіти і науки України з 9.00. до 12.00. відбудеться  виставка-презентація «Освітня робототехніка як універсальний інструмент для розвитку і виховання майбутнього інженера (державний навчальний заклад гімназія-інтернат «Дитяча інженерна академія)».

Зазначимо, що робототехніка – універсальний інструмент для освіти. Вона може бути складовою частиною і позашкільної освіти, і викладання предметів шкільної програми. Цікава робототехніка всім віковим категоріям дітей – від дошкільнят до студентів. До того ж навчання дітей із використанням робототехнічного обладнання – це і навчання в процесі гри, і технічна творчість водночас, що сприяє вихованню активних, захоплених своєю справою, самодостатніх людей.

Важливо, що застосування робототехніки як інноваційної методики на зайняттях у звичайних школах і дитячих садках, установах позашкільної освіти забезпечує рівний доступ дітей усіх соціальних верств до сучасних освітніх технологій. Освітня робототехніка дає можливість у ранньому віці виявити технічні схильності учнів і розвивати їх у цьому напрямі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу