У результаті проведення у вересні 2014 року спільного благодійного заходу «Єдина Україна» Університету банківської справи Національного банку України та Національного театру оперети вдалося зібрати 97600 грн. Їх передали бійцям АТО.

За допомогою волонтерів було визначено бійців, яким перерахували допомогу – це Березовський Олег, Івахнюк Олег, Козаченко Андрій, Корнутич Руслан, Підкопаний Олександр, Стуженко Василь, Сухарєв Олег, Федотов Сергій і Філіпсонов Руслан.

Упродовж вересня та жовтня члени Ради студентського самоврядування навідались до бійців, які перебувають на лікуванні в клінічному госпіталі міста Києва та в лікарні Ірпеня, й особисто передали їм сертифікати та зібрані кошти. Тим бійцям, які знаходяться в інших регіонах, кошти перерахували на особисті банківські рахунки з допомогою благодійної організації «Львівський оберіг».

«Зараз усі хлопці знаходяться в задовільному стані, їх підтримують близькі та рідні люди, волонтери, також їм допомагають небайдужі люди. Отримавши нашу допомогу, бійці щиро раділи і були приємно здивовані кількістю людей, причетних до цієї благодійної справи. Від імені хлопців, із якими мені довелось поспілкуватись, хочу подякувати всім студентам, співробітникам Університету банківської справи Національного банку України та Національного театру оперети, які долучилися до благодійної допомоги», – розповідає Шишкіна Марина, голова соціального відділу Ради студентського самоврядування Інституту магістерської та післядипломної освіти УБС НБУ. «Близьке спілкування з пораненими дало зрозуміти, що наші буденні проблеми – це ніщо порівняно зі страшними подіями, які довелося пережити хлопцям у зоні бойових дій. Ми маємо цінувати мирне небо над головою, яке вони забезпечили нам ціною свого здоров’я», – зазначила вона.

Нагадаємо, під час заходу було отримано 97 600 грн., із них: 81 395 грн. – від продажу квитків на благодійну виставу «Welcome to Ukraine, або Подорож у кохання», 12600 грн. – від продажу картин на благодійному тихому аукціоні, 3605 грн. – зі скриньки благодійних пожертв.

За інформацією Університету банківської справи

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу