Навчатись ніколи не пізно! Міжнародні дні освіти дорослих в Україні стають уже традиційним щорічним заходом, що проходить за підтримки Національної академії педагогічних наук України, МОНу, DVV-International та під егідою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

У період із 4 по 6 листопада представники адміністрації Президента України, комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, міжнародні експерти, науковці НАПН, громадські діячі беруть участь у форумі «Європейський союз – Україна: освіта для дорослих».

Акція «Тиждень освіти дорослих» була започаткована у Великій Британії понад двадцять років тому з метою гарантування кожній дорослій людині права на навчання, а також з метою створення гідних умов для цього. Заходи, що проводяться в рамках днів освіти дорослих в Україні, спрямовані на популяризацію ідеї навчання впродовж усього життя.

5 листопада відбулось урочисте відкриття форуму, на якому були присутні президент НАПНУ Василь Кремень, голова комітету з питань науки і освіти Верховної Ради Лілія Гриневич, представник DVV International Аніта Якобсоне.

Про тенденції розвитку освіти дорослих у країнах Європейського Союзу доповідав професор Краківської академії Тадеуш Александер. Перспективу розвитку освіти в Україні розглядала доцент німецького університету Тетяна Клоуберт.

На засіданні відбулось урочисте підписання угоди про співпрацю НАПН України і DVV International. Після нього учасники поділились планами розвитку та обговорили першочергові заходи для  ефективної розбудови системи освіти дорослих.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу