Ось уже два місяці поспіль студенти ЖДУ імені Івана Франка надають волонтерську допомогу пораненим бійцям із зони АТО, які перебувають на лікуванні в Житомирському військовому шпиталі. Ініціативу про створення волонтерської групи взяло на себе студентське братство університету.

У вільний від занять час студенти допомагають молодшому медичному персоналу в догляді за хворими та по господарству. «Така допомога є необхідною та актуальною. Адже з огляду на те, що на лікуванні перебуває значна кількість військовослужбовців (а за цей час у нас пролікувалося близько тисячі поранених, травмованих і хворих учасників АТО), а кількість молодшого медичного персоналу обмежена, то допомога, яку надають студенти ЖДУ імені Івана Франка по догляду за хворими, є дуже вагомою. Адже волонтерська допомога полягає не тільки у волонтерських внесках, а й просто в моральній підтримці», – зауважив начальник госпіталю полковник медичної служби Олександр Серебряков.

Студенти-волонтери не забувають, що бійцям, які перебувають на лікуванні, потрібне ще й людське розуміння та моральна підтримка. «Бійці зустрічають  нас з посмішкою. Хлопці розповідають, звідки вони, як їхнє самопочуття, жартують, діляться різними смішним історіями. У стінах палати, попри стан здоров’я, відчувався бойовий дух і сила волі бійців. “Хто ж, як не я, піде захищати країну…”, – такі слова сказав один боєць, і з впевненістю можна сказати, що в нас справді сильні та вірні країні люди. Головне пам’ятати, що ми повинні допомагати хоча б простим спілкуванням, щоб підтримати наших героїв», – каже  голова студентського братства фізико-математичного факультету ЖДУ імені Івана Франка Дар’я Онищук.

ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу