Срібло за ЗНО завоювала Львівська область - Zno 2012Львівська область – одна з найкращих в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Вона посіла друге місце після Києва, повідомляє управління освіти Львівської ОДА.

У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти найвищі результати з предметів ЗНО отримали 166 осіб, з них 115 – випускники гімназій, ліцеїв, міських та сільських загальноосвітніх навчальних закладів Львівської області. Серед районів області найбільше «двохсотбальників» у Сокальському. Нагадаємо, що торік по 200 балів на Львівщині набрали 111 осіб.

Найкращі результати випускники показали на оцінюванні з історії України, української мови, математики, біології, англійської, німецької та іспанської мов. Ці показники засвідчують відповідальне ставлення педагогів до своєї праці.

Варто зазначити, що основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання у Львівській області проводилися з 15 травня до 22 червня. У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти для участі в ЗНО – 2012 зареєструвалось 38 159 абітурієнтів на різну кількість предметів (від одного до чотирьох), зокрема у Львівській області – 18 473.

Результати ЗНО – 2012 кожен учасник може побачити на інформаційній сторінці абітурієнта ЗНО на сайті testportal.gov.ua 

За матеріалами galinfo.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *