Майже 5000 гривень вдалося зібрати на благодійному концерті на підтримку воїнів АТО, який організувала студентська рада Кіровоградського національного технічного університету.
Благодійний концерт, що пройшов 6 листопада в актовій залі КНТУ, зібрав більше 400 глядачів – студентів, викладачів університету, учнів декількох кіровоградських шкіл. Також у залі були присутні бійці кіровоградського 3-го окремого полку спецпризначення, які нещодавно повернулись до міста.

За словами голови Студради КНТУ Андрія Табачука, учасників концерту шукали серед студентської молоді та творчих колективів навчальних закладів Кіровограда. Члени студентської ради технічного університету звертались до мистецьких колективів і пропонували виступити на благодійному заході з тематичним номером: або патріотичного спрямування, або на тему війни. І, звісно, виступити безоплатно.
Велика кількість людей – майже 60 хлопців і дівчат, – прийшла з хореографічного ансамблю «Надія» навчально-виховного об’єднання загальноосвітньої школи № 18; від школи № 35 співав дитячий хор; молоді поети кіровоградського літературного клубу декламували власні вірші зі збірок 2014-го року «Шепіт Альми» та «До барикад!». Також на концерті співали пісні та читали вірші студенти техуніверситету – представники Студради КНТУ.
На завершення концерту глядачі та учасники поіменно вшанували пам’ять усіх воїнів-кіровоградців, які загинули у бойових діях на сході України.
Зібрані кошти Студрада КНТУ вирішила передати на потреби 3-го полку СпП. Звіт про використання грошей буде розміщено на сайті Кіровоградської облдержадміністрації.

За  інформацією КНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу