Нещодавно в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся ярмарок «Кухні народів світу». У заході взяли участь всі факультети університету, кожен із них презентував національні страви різних країн.

Чого тільки не було на гарно сервірованих столах! Смачні білоруські страви з картоплі – зрази, зрази з капустою та паштетом, картопляна запіканка, картопляні кульки, деруни; гарячі страви іспанської кулінарії – мігос, зелене гаспачо, тортілья, андалузький салат, чорізо з часником; вишукані страви китайської та грецької кухонь – грецький салат, мусака, баклава, пельмені по-китайськи та інші.

Усю цю смакоту студенти приготували власноруч, продемонструвавши, що вони вміють не лише гарно вчитися, співати й танцювати, а й вправними кулінарами.

Приголомшливою була презентація іспанської кухні – в супроводі запальної танцювальної композиції «Сонце Іспанії» у виконанні ансамблю сучасного танцю «Візаві» (художній керівник ? доцент Людмила Андрощук).

Але головною метою проведення заходу була благодійність. Кошти, отримані від продажу страв, будуть спрямовані на купівлю дитячої інвалідної коляски 8-річному Максиму Хмелюку, хворому на ДЦП, і на протез для студентки 1-го  курсу факультету іноземної філології Каріни Дробут, з допомогою якого дівчина зможе повноцінно ходити.

Кулінарний ярмарок подарував відвідувачам велике задоволення та безліч приємних емоцій. Спільна благородна ідея об’єднала всіх небайдужих. Лише підтримкою та взаємодопомогою зможемо змінити на краще себе і свою країну!

УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу