Київський університет імені Бориса Грінченка встановив рекорд у номінації «Наймасовіше написання диктанту національної єдності».

До Дня української писемності та мови студенти, співробітники ректорату і ректор Віктор Огнев’юк зібрались в актовій залі університету для творення унікальної події – «Наймасовішого написання диктанту національної єдності».

Дочекавшись прямого ефіру Українського радіо, всі присутні в залі – у вишиванках, із національною символікою та сповнені патріотичним духом – розпочали писати диктант, аби довести, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

Традиційно диктант прочитав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Тривалість диктанту – 20 хвилин, кількість слів – 174 разом із заголовком. Цьогоріч диктант писали на тему «Українському радіо – 90 років».

Київський університет анонсував участь 500 осіб, але результат перевершив усі сподівання!

О 13.50 експертами Національного реєстру рекордів було зафіксовано абсолютний рекорд України з одночасного написання диктанту у 689 осіб!!!

Надзвичайно приємно відзначити, що це перший в Україні зафіксований рекорд у такій номінації!

У залі не вистачало місць, адже він розрахований на 540 осіб, і організаторам довелось доставити стільці у проходах для всіх охочих взяти участь у акції.

Атмосфера в залі була переповнена позитивними емоціями, сльозами щастя та патріотичним настроєм. Захід продовжився презентацією соціальних роликів «Говоріть українською», підготовлених студентами університету, та завершився виконанням Гімну України.

Київський університет з честю несе ім’я людини, яка  виявляла рідкісну самозреченість у служінні рідній землі, ім’я Бориса Дмитровича Грінченка! Саме тому університет завжди щиро підтримує та ініціює акції, що спрямовані на єднання народу України.

 Прес-центр КУ імені Бориса Грінченка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу