Студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка вкотре підкорив світовий ринг на змаганнях з кікбоксингу. У щорічному протистоянні в сонячній Італії студент фінансово-економічного факультету Ашот Хачатурян із неабияким завзяттям переміг кращих із кращих у цьому виді спорту.

Кікбоксинг – це дуже вольовий та надзвичайно складний вид спорту, адже тут необхідна не просто фізична сила, а й залізна витримка. Щоб стати світовим чемпіоном, необхідно багато працювати, цим і займався Ашот усю свою спортивну кар’єру.

 – Ашоте, скажи, будь ласка, що для тебе кікбоксинг?

– Це справа мого життя, я дуже давно займаюсь цим видом спорту, тому для мене дуже важлива ця перемога. Я довго працював, а коли чогось так хочеш, то позитивний кінцевий результат радує тебе значно більше. І ще одне, Я вдячний своїм педагогам в університеті за те, що вони мене підтримували та всіляко допомагали, попри те, що моя подорож затягнулась майже на місяць (посміхається).

– Так, я пам’ятаю ще з минулого нашого діалогу, коли ти переміг у чемпіонаті в Харкові, ти розповідав, що твої педагоги завжди йдуть тобі назустріч, а як усе було цього разу?

– Цього разу так само. Я підійшов до Раїси Василівни (Шинкаренко Раїса Василівна, декан ФЕФ. – Ред.) і сказав, що мене не буде тривалий час. Вона з порозумінням поставилась до такої новини і додала, щоб я вертався тільки з перемогою. Мене такі слова дуже підтримали, це був поштовх до перемоги.

– Як пройшов чемпіонат? Що цікавого було цього разу?

– Мене дуже порадувало те, що була велика кількість вболівальників. Я не очікував, що в Італії, де відбувались змагання, цінують цей вид спорту. Проте мені розповіли, що це зовсім не багато, зазвичай у них ще більше глядачів, адже для палких італійців подібні види спорту найулюбленіші. Я був вражений такою гостинністю, і на майбутнє хочу ще не раз туди навідатись.

Вітаємо Ашота з черговою перемогою та бажаємо в майбутньому ще більшого успіху.

Рена Дарсанія

прес – служба ПолтНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *