У Запорізькому національному університеті відбулася благодійна акція «Тримаймося разом» – зі збору коштів на підтримку учасників АТО, організована студентськими радами факультетів іноземної філології, соціології та управління і біологічного факультету за підтримки деканатів та Центру культури ЗНУ.
На площі перед другим навчальним корпусом ЗНУ були організовані станції зі збору теплих речей і продуктів для учасників АТО, «Миттєве фото», продаж прикрас ручної роботи, студентських малюнків та інших лотів благодійного аукціону. Під час благодійної акції відбувся і невеличкий концерт з участю студентів факультету іноземної філології.

Підтримати студентів і взяти участь у благодійній акції до Запорізького національного університету завітав начальник Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Зубченко. Звертаючись до молоді, він наголосив на актуальності та необхідності проведення таких акцій на підтримку військових, які ціною власного життя захищають цілісність території України.

Приєдналися до участі у заході й іноземні гості ЗНУ – Мар’я Інніс і Жан-Люк Ісслє. Мар’я Інніс минулого року відвідала Запорізький національний університет як волонтер Корпусу Миру (США). Цього разу вона повернулася до України виключно за власним бажанням. «Я закохана в Україну, в Запоріжжя, і цілком підтримую ваш демократичний вибір», – зазначила гостя. Зараз вона бере участь у засіданнях лінгвістичного англомовного клубу Speaking Club на факультеті іноземної філології ЗНУ, проводить волонтерську роботу в запорізьких школах і вивчає російську мову. Мар’я Інніс під час акції придбала на згадку про Україну сережки кольору українського прапора.

Жан-Люк Ісслє – француз, який четвертий рік поспіль відвідує Запоріжжя і здійснює волонтерську роботу на факультеті іноземної філології ЗНУ. Він також поділяє сподівання українців. Жан-Люк вражений відкритим характером і гостинністю нашого народу й упевнений у прекрасному майбутньому України.

У рамках акції «Тримаймося разом» відбувся благодійний аукціон, під час якого учасники заходу змагалися за право придбати малюнки студентів факультету іноземної філології ЗНУ, футболку із зображенням герба України, дисконти на відвідування кав’ярень і крамниць, а також сертифікати на фотосесії від професійних фотографів – студентів факультету іноземної філології Анастасії Петренко та Сергія Личкатого. Акцію активно підтримали і представники професорсько-викладацького складу ЗНУ, зокрема декан факультету іноземної філології ЗНУ Галина Морошкіна придбала дисконт до кав’ярні, завідувач кафедри романської філології і перекладу Ірина Шаргай – сертифікат на фотосесію, а завідувач кафедри німецької філології і перекладу Сергій Вапіров передав волонтерам кошти.

Одна з активісток благодійного руху на факультеті іноземної філології ЗНУ Юлія Порада розповіла про те, що збір коштів на підтримку воїнів-учасників АТО триває вже давно, однак, організувавши подібний широкомасштабний захід у Запорізькому національному університеті, волонтери сподіваються на більшу результативність. Усі кошти, отримані від акції, – а це майже дві тисячі гривень – будуть використані для придбання продуктів харчування і теплого одягу для українських солдатів, які гідно захищають схід України.

За інформацією прес-центру ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу