Днями в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася презентація краєзнавчого дослідження Владислава Давидюка «Історія уманських вулиць».

Запрошені на презентацію гості, серед яких були  представники Уманської міської ради та міських музеїв, бібліотекарі та вчителі шкіл, викладачі та студенти університету, мали можливість особисто познайомитися з автором книги – науковим співробітником Уманського краєзнавчого музею, членом університетської науково-дослідної лабораторії «Історичне краєзнавство Уманщини» Владиславом Давидюком.

Автор дослідження розповів про скрупульозний процес збору і опрацювання інформації, про те, як створювалася книга-альбом. А потім Владислав Миронович поділився багатою історією та безліччю цікавих фактів про одну з найстаріших вулиць Умані – Садову, на якій розташований педагогічний університет. Цікава екскурсія супроводжувалася демонстрацією дореволюційних фотографій воєнних і повоєнних часів для наочної ілюстрації  того, як змінювався вигляд будівель вулиці Садової.

Наприкінці зустрічі присутні висловили слова подяки автору книги Владиславу Давидюку та спонсору наукового проекту Володимиру Лауті, а також побажали натхнення й успіхів у подальшій діяльності.

Презентована книга «Історія уманських вулиць», що є результатом багаторічного дослідження вулиць міста, поповнила фонди міських і шкільних бібліотек, а також наукової бібліотеки УДПУ.

УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу