"I get up at 7 o`clock", або як встати зранку на пари - images 1Багато хто пам’ятає з дитинства, як  поцілунками і смачними сніданками будила до школи мама. Ранок студента ж сьогодні  – вирізняється здебільшого або  гомоном сусідів у гуртожитку,  або вітанням ремонтників з дрилем поверхом вище-нище, а чи діліньканням будильника на мобільному. Такий «get up» вимагає цілісінького ряду дій, щоб повноцінно підбадьоритися і в результаті  поринути із повною віддачею у «студентські трудодні». Тож, яким маніпуляціям піддатися, аби вставати вранці легко, швидко і приємно?

 

"I get up at 7 o`clock", або як встати зранку на пари - sleep61Один-єдиний у цілім світі

Усім відома ситуація, коли у ліжку, перед «сном грядущим», вмикаємо для  страховки кілька будильників одночасно. Варто забути про це. Хочете прокинутись – потрібен один – чітко на вказаний час ( 6-7 годин ранку). Чуєте знайому мелодію – підіймаємося! Саме так..не прокидаємося, а ПІДІЙМАЄМОСЯ!
Бажано також покласти мобільний, що видає несолодкі для сну звуки, куди-іде, аби точно довелося піднятися, аби вимкнути.

 

 

"I get up at 7 o`clock", або як встати зранку на пари - 250px ShowerheadКонтрасти

Якщо ви вже встали з ліжка, але сонливість не покидає вас, необхідно її побороти. Кращим засобом стане знайомий усім контрастний душ. Станьте під воду і протягом 5 хвилин чергуйте теплу і прохолодну воду. Закінчуйте процедуру прохолодною водою. Це  корисно не тільки для судин і організму в цілому, але й для шкіри. Всі дії можна супроводжувати голосним співом =)

 

 

"I get up at 7 o`clock", або як встати зранку на пари - enlСон – за розкладом

Намагайтеся лягати спати завжди в один час. Щоправда це аж ніяк не розповсюджується на  вихідні та святкові дні. Ліжко можна влаштувати навіть “по фен- шую”. Зробіть спальню приємним місцем для відпочинку. Починаючи від шпалер на стінах і закінчуючи ліжком, у якому так солодко спиться зранку.)) А ще краще , якщо ви поставите своє ліжко так , що ранкове сонце буде світити вам прямо в очі – тоді ви точно не будете довго спати.

 

 

"I get up at 7 o`clock", або як встати зранку на пари - 6533Вікна – навстіж

Варто добре провітрити кімнату перед сном , так засинаєш набагато швидше.

Вірний вибір

Одяг для сну повинен бути зручним і не завдавати незручностей. Нічні сорочки, пижами, футболки, які виявляються вранці на вухах , не дуже сприяють здоровому сну, бадьорому пробудженню та працездатності . Якщо дозволяють обставини , пропонуємо  спати голяка.

«Мрій про мене, мрій !»
Засинайте зі щасливими думками. І не варто прокручувати у голові підготовку до здачі іспитів, заліків або проектів.

 

 

 

"I get up at 7 o`clock", або як встати зранку на пари - 275726 1680x1050«Принять ванную, выпить чашечку кофе…»

Прийміть ванну перед сном. Можна з лавандовим маслом – дуже розслабляє. Для особливого релаксу варто заварювати заспокійливий збір і додавати у воду.
Зранку ж врятують душ й філіжанка кави.

 

 

 

"I get up at 7 o`clock", або як встати зранку на пари - sg208307 2

«Темнота –друг молодежи»

Перед тим, як заснути – повністю вимкніть всі джерела світла . Найкраще спати у абсолютній темряві. Якщо ж ви людина, що боїться сутінків, існує рецепт позбавлення даної фобії – сон у компанії людини, яку ви кохаєте.))

 

 

 

Насправді ж, друзі, існує сотні сотней рецептів гарного студентського ранку. Проте, найголовніший з них, на думку «ПедПРЕСА», зовсім простий – засинати з позитивними думками та прокидатися з щирою надією на краще. 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *