Працедавці не квапляться платити за додаткову освіту своїх працівників -Дослідження українського ринку праці свідчать, що найпопулярнішими формами додаткової освіти є мовні курси (49 %) та професійні тренінги (52 %). Досить популярна також друга вища освіта, її вже отримали або тепер отримують 30 % респондентів.

Найчастіше додаткову освіту здобувають жінки і чоловіки, які працюють менеджерами середньої ланки або лінійних фахівців. Найбільшою популярністю серед цих категорій користуються мовні курси і професійні тренінги (68 % і 53 %). Керівників вищої ланки більше цікавить друга вища освіта. Майже 40 % респондентів її здобули або ще навчаються, а також професійні тренінги (87 % керівників підвищували свій професійний рівень за їх допомоги).

При цьому за освіту співробітники зазвичай платять самі, працедавці не квапляться компенсувати витрати на навчання. Єдиний виняток – топ-менеджери — для них компанії повністю або частково оплачують навчання майже в половині випадків (53 %). Тобто, чим нижчий ранг співробітника, тим менші його шанси отримати компенсацію від компанії. Менеджерам середньої ланки компенсують частину або повністю вартість навчання в 34 % випадків, лінійним співробітникам – у 27 %.

За матеріалами delo.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *