Від початку війни на сході України Дніпродзержинськ втратив дванадцятьох героїв. Їхні імена нещодавно увіковічили на стіні пам’яті в Дніпродзержинській школі № 18. Відкрити меморіал і вшанувати загиблих хвилиною мовчання прийшли українські «кіборги», які днями прибули на ротацію до Дніпропетровщини. Крім гуманітарної допомоги, учні школи передали захисникам Донецького аеропорту саморобні обереги. Діти вірять, що саме вони допоможуть солдатам повернутися живими з цієї війни.

Стіну пам’яті героїв встановлено всередині школи, поруч із музеєм бойової та трудової слави. Меморіальну дошку з іменами тих, хто віддав життя за Україну, учні створювали разом з учителями та родичами загиблих бійців. Діти збирали фотографії та відомості про воїнів української армії.

На відкриття меморіалу прийшли всі, хто допомагав у пошуковій роботі. Під час лінійки школярі зачитали бійцям української свої вірші про мужність і хоробрість, про сподівання на мир та про болючі втрати, які принесла війна.

Діти також передали військовим виготовлені власноруч обереги, листи та малюнки. Крім того, до зони АТО відправили пакунки з гуманітарною допомогою. Зокрема теплі спальники, берці, а також продуктові набори. За словами заступника директора Дніпродзержинської школи № 18 Світлани Лейви, кошти на придбання найнеобхідніших для зони АТО речей учні зібрали завдяки проведенню благодійного ярмарку. Разом із батьками та педагогами школярі продавали різні поробки та страви власного виробництва.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу