Трансфер технологій – на користь Україні та Японії - img 024511 липня відбулася зустріч першого заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгена Суліми з японською делегацією, яку очолив заступник міністра освіти, культури, спорту, науки і технологій Японії Канжий Фуджикі.

Євген Суліма привітав учасників зустрічі та зазачив, що Україна має достатній потенціал і бажання розвивати відносини з Японією у сфері освіти, науки, технологій, а також наголосив на бажанні налагодити співробітництво у галузі спорту.

Канжий Фуджикі відзначив позитивні зрушення в українсько-японських відносинах і наголосив на необхідності зміцнення співпраці.

Євген Суліма запропонував японській стороні започаткувати науково-практичні конференції з питань трансферу технологій; комерціалізації науково-технічних розробок та вивчення досвіду університетів Японії щодо впровадження наднових розробок.

Заступник міністра освіти, культури, спорту, науки і технологій Японії наголосив на актуальності трансферу технологій, а також підтримав ідею науково-практичних конференцій із залученням представників університетів, науково-дослідних установ та урядовців різних рівнів. Також Канжий Фуджикі зазначив, що обидві країни мають потенціал для плідного розвитку у сфері освіти, науки, технологій та спорту.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Трансфер технологій – на користь Україні та Японії - img 0252

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *