У Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч першого заступника міністра освіти і науки Інни Совсун із директором департаменту демократичного громадянства та участі Ради Європи Жаном-Крістофом Басом, заступником голови Офісу Ради Європи в Україні Оленою Литвиненко.

 На початку зустрічі Інна Совсун подякувала представникам Ради Європи за співпрацю у вирішенні актуальних питань процесу реформування освітньої сфери України, зокрема щодо експертизи Закону «Про вищу освіту».

 Перший заступник міністра повідомила, що зараз група Міністерства освіти та науки України спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти розробляє новий рамковий Закон «Про освіту». Міністерство запрошує долучитися до цього процесу європейських партнерів і надати допомогу у вигляді експертної оцінки закону.

Як зазначила Інна Совсун, щоб реформа освіти була успішною, необхідно змінити ставлення самих учасників процесу, сприяти більшому залученню викладачів та учнів до змін, їхній зацікавленості в таких змінах.

 Жан-Крістоф Бас наголосив на важливості співпраці влади зі студентами та викладачами, адже тільки через діалог можна виявити проблемні питання та спільно їх вирішувати.

 Директор департаменту демократичного громадянства та участі Ради Європи запросив українську сторону взяти участь у засіданні Керівного комітету з питань політики та практики в області освіти (CDPPE), що відбудеться в грудні 2014 року в Страсбурзі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу