Волонтери Центру соціальних ініціатив і волонтерства ДНУ ім. Олеся Гончара долучились до організації концерту для поранених бійців, які перебувають на лікуванні в обласному військовому шпиталі.

Концерт був організований спеціально для захисників, воїнів, які мужньо і хоробро захищали та захищають добробут, мир і спокій у східних областях країни, а зараз потребують нашої моральної підтримки й уваги.

Волонтери, які організовували концерт для військових на День міста, мають різні професії, соціальні статуси, вік, але їх об’єднує висока мотивація – допомагати тим, хто боронить нашу землю. Ініціатори заходу через соціальні мережі вели активну підготовку до концерту, формували програму, координували учасників. Одним із організаторів була і Зоя Бондаренко – керівник Центру соціальних ініціатив і волонтерства ДНУ ім. Олеся Гончара, яка координувала студентів-волонтерів факультету психології у підготовці до концерту .

Уже  традиційно з номерами виступили артисти різного віку. Це були діти, школярі, студенти. За весь час концерту усмішки не сходили з облич глядачів.

У кожному номері виконавці намагалися поділитися теплом із глядачами. Коли Настя Іванова читала вірш Едуарда Асадова «В землянке», було видно, як емоції переповняють наших захисників. Анастасія Буханець та Юлія Миргородська (дует «Emoutinal inteledgens») зачарували всіх виконанням «The Beatles – Yesterday» на музичних інструментах (флейта, саксофон), а п’ятикурсниця Аня Алексєєва під час виконання свого оригінального номера з голубами – провісниками миру, ловила на собі зачаровані погляди бійців і всіх присутніх на концерті. Запальний танець колективу «Dance Holle» підсилив патріотичні почуття. А коли Катерина Ларіонова виконала пісню Тамари Гвердцителі «Мамины глаза», не один боєць витирав сльози… Завершальною нотою концерту були виступ Павла Булави з прем’єрою авторської пісні «Україно, вставай!», і спільне виконання всіма учасниками та глядачами Гімну України, що стало вже знаковою традицією для нас усіх.

Героям-воїнам концерт сподобався: довго не розходилися з клубу – обмінювалися думками й враженнями, дякували.  Потім волонтери смачно почастували бійців, також вони роздали багато подарунків від ініціативної учнівської та студентської молоді й малюнки від наших наймолодших патріотів – міських школярів.

Волонтери центру зробили чимало корисних і добрих справ. Це і гуманітарна допомога вимушеним переселенцям, бійцям у зоні АТО, робота в координаційному центрі «Допомога Дніпра», благодійні акції та ярмарки; це і відвідування бійців у медичних закладах міста, надання психологічної та соціальної допомоги родинам загиблих, військовим, які повернулися зі сходу країни тощо. Волонтери разом із радою студентів факультету психології провели благодійний ярмарок на допомогу студентам з Донбасу, які навчаються у нашому закладі. Зібрані кошти були розподілені між десятьма переселенцями. У Міжнародний день студентства на факультеті психології відбудеться другий благодійний ярмарок.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу