13 листопада о 15.00 в Дніпропетровському університеті ім. А. Нобеля розпочнеться триденний турнір із курсу «Фінансова грамотність». Це перше змагання такого типу в Україні, що дасть змогу оцінити рівень знань школярів, які вже прослухали цей навчальний курс.

13 листопада відбудеться жеребкування команд, 14–го – проходитимуть власне змагання, 15-го – фінальна гра, урочисте закриття і вручення нагород у залі Нобелівських лауреатів.

Турнір є заходом у рамках дослідно-експериментального освітнього проекту з підвищення рівня фінансової грамотності української молоді, який провадить Університет банківської справи НБУ за підтримки Національного банку України та програми розвитку фінансового сектору USAID/FINREP. Проект започаткований у 2012 році. За цей час науковці УБС НБУ розробили програму навчального курсу «Фінансова грамотність» за вибором, підготували вчителів до викладання курсу, створили посібник для вчителів, учнів і робочий зошит із фінансової грамотності, підручник «Фінансова грамотність», а також електронний посібник. Уже в майже 800 школах з усіх областей України старшокласникам викладають «Фінансову грамотність». Сьогодні фахівці університету проводять моніторинг та аналіз результатів викладання курсу.

 Університет банківської справи 

Національного  банку України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу