13 листопада о 15.00 в Дніпропетровському університеті ім. А. Нобеля розпочнеться триденний турнір із курсу «Фінансова грамотність». Це перше змагання такого типу в Україні, що дасть змогу оцінити рівень знань школярів, які вже прослухали цей навчальний курс.

13 листопада відбудеться жеребкування команд, 14–го – проходитимуть власне змагання, 15-го – фінальна гра, урочисте закриття і вручення нагород у залі Нобелівських лауреатів.

Турнір є заходом у рамках дослідно-експериментального освітнього проекту з підвищення рівня фінансової грамотності української молоді, який провадить Університет банківської справи НБУ за підтримки Національного банку України та програми розвитку фінансового сектору USAID/FINREP. Проект започаткований у 2012 році. За цей час науковці УБС НБУ розробили програму навчального курсу «Фінансова грамотність» за вибором, підготували вчителів до викладання курсу, створили посібник для вчителів, учнів і робочий зошит із фінансової грамотності, підручник «Фінансова грамотність», а також електронний посібник. Уже в майже 800 школах з усіх областей України старшокласникам викладають «Фінансову грамотність». Сьогодні фахівці університету проводять моніторинг та аналіз результатів викладання курсу.

 Університет банківської справи 

Національного  банку України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *